CELOTÁBOROVKY

CETAH 2024

Zatím v přísném utajení.


1492 DOBYTÍ RÁJE 2023 

Pod španělskou korunou jsme se vypravili na dobrodružnou plavbu - objevit novou, západní cestu do Indie (tedy pokud Země není placka). Dobytí ráje s sebou nese spoustu peripetií, setkání s domorodci, nebo bitvu s piráty. Ale stojí to za to. Zvlášť když jsme nechtěně objevili nový  světadíl.

fotky jsou na našem fejsbůčku


STOPAŘŮV PRŮVODCE GALAXIÍ 2022

Zjistit, že zeměkoule jde do kopru, protože místo ní bude galaktická dálnice, chytit na poslední chvíli vesmírného stopa a na Srdci ze zlata zkoumat planety. A napsat o tom nového Stopařova průvodce galaxií. Ale hlavně: Nepropadnout u toho panice!

Podívejte se na video

SOUBOJ TITÁNŮ 2021

Nepěkně o bozích mluviti se nevyplácí. A urazit přímo řeckou bohyni krásy? Z toho může být pěkné mrzení, které přetrvá klidně 14 dní. A přesně to se stalo archeologům z Elite Tresasure Hunters v oblasti Morávkopolisu. Z obyčejných vykopávek se tak stal Souboj Titánů.   Fotopříběh zde


CIRKUS VALLE VERDE 2020

Při iluzionistické show cirkusu Valle Verde se principálovi podaří přičarovat člověka - Amálii Zohner, která žila před sto lety. Je jednou z pěti strážkyň času, ale kradočasové se snaží získat její amulet. Vydáváme se proto do minulosti, abychom pochopili součastnost a mohli amulet zachránit.


INDIÁNSKÉ LÉTO 2019

Hledá se nový náčelník indiánského kmene Green Valley! Jenže v okolí se potuluje zlý duch Wendigo. Pomůžou kouzelné kameny?MOST DO ZEMĚ MORGENLAND 2018

Stačí se zhoupnout... Za potokem začíná pohádkový svět. A zrovna se tam porouchal fábulus - přístroj na výrobu pohádek. Je třeba napravit pomatené příběhy. A pomoct dobru proti zlu, které na chvíli fábulus ovládlo.


TROSEČNÍK 2017

Ten příběh zná každý, ale kdo z vás ho doopravdy prožil? Letecká havárie, opuštěný ostrov, pan Wilson... ale kdo by něchtěl ztroskotat s touhle partou?!

Rekvizity pro tento příběh nám dodala tak jako pro film skutečně firma FedEx.


MALÝ PRINC 2016

"Tady je to mé tajemství, úplně prostinké: správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné."

Příběh Malého prince znovu ožil v kulisách Jeseníků.

TŘI MUŠKETÝŘI 2015

Životní osudy gaskoňského šlechtice d'Artagnana a jeho přátel, tří mušketýrů Pospy, Anděla a Skota.
ZÁHADA HLAVOLAMU 2014

Když natočíme nejdelší osten ježka tak, aby vyčníval z klece nejširším jejím otvorem, posuneme ježka do poloviny výšky klece. Pak točíme za vyčnívající osten ježkem, až na jeho protilehlé straně dostaneme do kolmé polohy nad sebou dva jiné ostny, nejdelší po tom, který už vyčnívá vpředu.
MASH 2013

"Pozor hlášení všem! Letní film z vojenského prostředí o spořádaném prostředí v armádě byl velitelem odvolán. Důvodem je náročnost jeho obsahu. Konec."
AKTA X RELOAD 2012

Jedna z nejúspěšnějších celotáborových her v dějinách Green Valley - to jsou AKTA X z roku 2003. O necelé desetiletí později se znovu vydáváme za ufony. Bude tato mise NASA i tentokráte úspěšná?
DR. LIVINGSTONE 2011

Aneb tábor hrůzy. Čtrnáct dní vytrvalého deště, bahna a zažívacích problémů. Nezapomeneme.
TAJEMSTVÍ VLČÍ JÁMY 2010

Probuzená historie Malé Morávky a slavné místní rodiny Weissů.


INDIÁNSKÉ LÉTO 2009

Stavba železnice a neodmyslitelní Vinetou a Old Shaterhand. Příběh Divokého západu.


AKVAROMALAM 8002

Uprostřed tábořiště dopadl meteorit. Čeká nás boj o vodu.

ŘEKA BOHŮ 2007

Ahmed a Jusuf právě rozbili talíř. To je ale asi ten nejmenší problém starého Egypta.


SIPAPU 2006

Dokážou děti čtrnáct dní udržovat ve dne v noci posvátný oheň? A když zhasne, jde to nějak napravit?

ARTUŠ 2005

Rytíři Kulatého stolu, příběh krále Artuše v moderním hávu.ZÁHADA BERMUDSKÉHO TROJÚHELNÍKU 2004

Ideální místo pro ztroskotání námořníků.AKTA X 2003

V lese nad táborem v noci havaroval létající talíř. Ráno rozjíždí tým FBI v čele s Mulderem a Scully velké vyšetřování. Jenže ufoni jsou všude kolem.

2021 GREEN VALLEY CZ | Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky