Tábor 2022

01.08.2022

DÍKY, DÍKY, DÍKY!

Poděkování všem vedoucím, celému technickému personálu. Fakt. Zase čtrnáct dní místo dovolené, zdarma, jste zvládli starat se dvacet čtyři hodin o padesát "cizích" dětí. Prožily další nezapomenutelné léto se špetkou romantiky, hromadou přátelství a kopou srandy. Paráda. Jsem hrdý na celý TÝM.
Joj! Stopaři! Byli jste skvělá parta, drželi pospolu, důvěřovali nám... a tak se let vesmírem pod taktovkou Nezni vydařil. Nové vydání Stopařova průvodce galaxií si myslím každý odvezl ve své hlavě.
Další tábor úspěšně za námi. Letos s poněkud náročnějším závěrem kvůli počasí. I v dešti jsme to ale ve spolupráci s dětmi a parťáky z prvního turnusu dobře zvládli. Teď zbývá všechno vysušit, uskladnit... Velké poděkování proto patří Ochmošovi a dalším, kteří na tom v Dolanech stále makáte! V Údolí už po nás zase zbyly jen ty pověstné kruhy. I ty za chvíli zmizí... ale ani tak: 

NEPROPADEJTE PANICE!

2021 GREEN VALLEY CZ | Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky